Úvod > Spravodajstvo > Svet > Polícia pátra po mužovi podozrivom zo štvornásobnej vraždy

Polícia pátra po mužovi podozrivom zo štvornásobnej vraždy

Dalšie články v kategórií

COLUMBUS 13. októbra (WebNoviny.sk) - Polícia v štáte Ohio pátra po mužovi podozrivom zo štvornásobnej vraždy. Zatykač na 23-ročného Arrona Lawsona vydala po tom, ako muži zákona našli v stredu v mobilnom dome v okrese Lawrence telá troch postrelených dospelých osôb a vo štvrtok aj sedemročného chlapca, ktorý bol pôvodne prehlásený za nezvestného.

Odporúčame:
Foto: Polícia objasňuje krádež v potravinách, pátra po mužovi z kamerových záznamov

Páchateľ okrem toho napadol aj štvrtú dospelú osobu, ktorú bodol, keď prišla na miesto činu. Tá po incidente vyhľadala pomoc a letecky ju previezli do nemocnice v Huntingtone v Západnej Virgínii.

Podľa šerifa okresu Lawrence Jefferyho Lawlessa podozrivého naposledy videli vo štvrtok poobede v modrom nákladiaku v Irontone, ktorý sa nachádza približne 24 kilometrov od miesta činu.

Po krátkej naháňačke ho však muži zákona stratili, keď s vozidlom narazil a utiekol do lesa. Lawless pre miestny denník The Ironton Tribune uviedol, že Arron Lawson bol príbuzným niektorých z obetí a žil neďaleko miesta, kde sa nešťastie udialo.

Motív vrážd zatiaľ nie je známy. Polícia zatiaľ nechce zverejniť ďalšie informácie, pretože by mohli zmariť vyšetrovanie.Viac k témam: krimi, polícia, USA, vrah
Zdroj: Webnoviny.sk - Polícia pátra po mužovi podozrivom zo štvornásobnej vraždy © SITA Všetky práva vyhradené.