Úvod > Ponuka práce > Administratíva > Skvelá ponuka práce z domova - telefónny konzultant!

Skvelá ponuka práce z domova - telefónny konzultant!

Pracovná oblasť:
Administratíva
V meste:
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
*Prácu na hlavný pracovný pomer

* 5 týždňov dovolenky

* Finančný príspevok na stravovanie

*Skvelé finančné ohodnotenie (kombinácia fixnej a variabilnej zložky mzdy) - výsledky až 1 650 EUR

*Vzdelávanie a ďaľší rozvoj odborných schopností a znalostí (máme jednu z najlepších vzdelávacích akadémii, ktorá Ťa za niekoľko pár mesiacov zásadne posunie v oblasti komunikácie a predaja - čo sú schopnosti, ktoré oceníš nie len v práci, ale aj v bežnom živote)

*Nielenže Ti zaistíme kvalitné zaškolenie, ktoré je plne hradené našou firmou, ale aj čas, ktorý stráviš na školení, sa Ti bude započívať do pracovnej doby

*Hradené ubytovanie, ktoré Ti poskytneme, keď sa budeš zúčastňovať školenia, ktoré prebieha v kanceláriach priamo v Prahe

*Samostatnú a zodpovednú prácu z pohodlia Tvojho domova

*Stabilitu a istotu

*Príležitosť pracovať pre najväčší porovnávač poistení!
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
700 - 1650 EUR
Vhodná pre absolventa:
Áno
O spoločnosti:
Sme súčasťou skupiny NetBrokers Holding, ktorá spojuje technologických expertov a profesionálov.

Znižujeme finančné a časové náklady našich klientov prostredníctvom unikátnej ponuky informácií, produktov a cien. Holding je vlastníkom porovnávačou energií a telekomunikačných tarifov Tarifomat.cz, CenyEnergie.cz, ProfiSMS a afilačnej siete eSpolupráce.cz. Na Slovensku vlastní najväčší porovnávač online poistenia Superpoistenie.sk a Rychlepoistenie.sk! Nechajme prehovoriť čísla. Naše služby využívá cez 3 milióny uživaťeľov, ktorí nakupujú cez naše weby. Tým špecialistou ročne vykoná cez 1,5 milióna hovorov. Uzavreli sme cez 700 tisíc zmlúv.

Spoločnosť ePojisteni.cz, pôsobiaca na českom trhu od roku 2008, sídli v moderných kancelárskych priestoroch v Karlíne. Sme zameraný na online ponuku spoľahlivých a kvalitných poisťovacích produktov. Poskytujeme svojím klientom individuálny prístup a maximálnu starostlivosť za minimálne náklady.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
20.10.2019
Počet videní:
1