M&P&G Steel - krytiny, dvere, plastové okná

Veľkoobchod a maloobchod. Predaj a montáž plastových okien (dverí, strešných okien), interiérových dverí, plechové strešné krytiny(škridlpech, gapa, trapézové plechy), odkvapové systémy...

M&P&G Steel - krytiny, dvere, plastové okná

M&P&G Steel - strešné krytiny, plastové okná a dvere - Dobšiná

Veľkoobchod a maloobchod. Predaj a montáž plastových okien (dverí, strešných okien), interiérových dverí, plechové strešné krytiny(škridlpech, gapa, trapézové plechy), odkvapové systémy...

Adresa: Košická 2 (budova Osivex) Moldava nad Bodvou
Telefón:0911 676921
Kontaktná osoba:Gábor Maruščák
Mobil:0911 676920
E-mail:info@mpg-steel.sk
ICQ309-104-341

M&P&G Steel pôsobí na trhu už od roku 2004 ako predajca a dovozca plechov, odkvapových systémov, ľahkej plechovej strešnej krytiny a príslušenstva.Naše produkty sú cenovo dobre dostupné , ktoré garantujú kvalitu plechov a ich povrchovej úpravy.Moderným a efektívnym logistickým systémom je zabezpečená dodávka plechovej strešnej krytiny a odkvapových systémov až na stavbu.Máme bohaté takmer šesť ročné skúsenosti s dovozom a predajom plechovej strešnej krytiny a odkvapových systémov.Moderné línie tvarov ( krytiny a trapézu ) a široká farebná škála odtieňov s vhodným výberom odkvapového systému umožňuje realizovať akúkoľvek predstavu zákazníka o celkovom vzhľade a architektúre stavby.
V roku 2006 sme rozšírili naše služby o plastové okná, plastové vchodové dvere a strešné okná.Plastové okná a dvere spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na pevnosť, trvácnosť, farebnú stálost, tepelnú a zvukovú izoláciu.Súčasťou doplnkových služieb sú montáž plastových okien a dverí vrátane demontáže, murárskych prác, montáž vnútorných a vonkajších parapetov, žalúzií a sietí proti hmyzu..
Vzhľadom k tomu, že bol stále väčší záujem o naše produkty, sme v roku 2008 rozhodli uviesť do našej ponuky aj interiérové dvere .Dvere a zárubne sú cenovo konkurencieschopné a kvalitatívne na úrovni.Z ponuky máte na výber foliované a dýhované interiérové dvere so zárubami, funkčne a esteticky dotvárajúce Vaše priestory.Materiálové, designové a farebné riešenie vyberáme spolu s klientom.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Pondelok:8:0016:00
Utorok:8:0016:00
Streda:8:0016:00
Štvrtok:8:0016:00
Piatok:8:0016:00

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.