Chata na Slnečnom kopci

Chata na Slnečnom kopci

Chata na slnečnom kopci - ubytovanie v krásnom, tichom prostredí, Dobšiná

Adresa: Dobšiná, 049 25 Dobšiná
Telefón:+421 904 347 375
E-mail:chata@cestazmesta.sk

Naše ubytovacie zariadenie sa nachádza vo svahu s krásnym výhľadom nad baníckym mestečkom Dobšiná, na južnom okraji Slovenského raja. Centrum Dobšinej 1,5 km. Priehrada Palcmanská Maša 10 km.


Prečo by ste nás mali navštíviť?

Naši hostia si najviac pochvaľujú výhľad a okolie chaty, pokoj, ticho. Sme naozaj na slnečnom kopci. Exteriér ponúka vonkajšie posedenie, ohnisko, malú kolibu s čapovacím zariadením a kozubom, krb-vonkajší, gril, detské ihrisko.

Aké atrakcie nájdete v našom okolí?

Dobšinská ľadová jaskyňa cca 11km, Ochtinská aragonitová jaskyňa cca 20km, Krásnohorská jaskyňa cca 30km, Vodná nádrž Palcmanská Maša, Stratenská tiesňava, Slovenský raj cca 10km.

Mapa sa nemusí korektne zobraziť, vzhľadom na to, že Google zmenil podmienky využívania máp. Zobrazenie mapy nie je možné momentálne ovplyvniť.
loader image

Zadaj dopyt firme

Služba Zadaj dopyt vám ušetrí čas a pomôže vybrať najvýhodnejšiu ponuku na výrobok či službu, ktorú hladáte. Vaša žiadosť o cenovú ponuku bude rozoslaná všetkým firmám registrovaným v Katalógu firiem - poskytujúcim služby vo vami označenej kategórii činnosti a regióne.

Admin firmy

Tu môžete upraviť údaje o svojej firme alebo zadať aktuálnu reklamnú ponuku.