dobsina.Virtualne.sk
Informačný portál o živote v meste a okolí

Inzercia a inzeráty zadarmo Dobšiná a okolie

Inzeráty 1-20 z 872

INZERCIA v Dobšinej

Sťahovanie, Preprava

Dátum pridania: 25.8.2016

Fiat Ducato 2.8 JTD Rozmery: v=1,9m š=1,8m d=3,3m Cena: 0.33€/km Stojné - čakacia doba: 2,50 €/15 min, účtuje sa každá začatá ¼ hod tel. 0945445250.

Sťahovanie, Preprava

Farba BELINKA

Dátum pridania: 25.8.2016

V našej predajni prebieha akcia na farbu Belinka, ktorú si možete momentálne zakúpiť so zľavou 10%. Akcia platí na 2,5L; 5L ; 10L balenia- do vypredania skladových zásob. V prípade záujmu posielame tovar aj kuriérom.

Farba BELINKA

Kasňové okná - Salaj

Dátum pridania: 24.8.2016

Kasňové (zdvojené) okná kasňové drevené okná Klasické kasňové (zdvojené) drevené okná môžeme vidieť na starých budovách. Môžeme na nich obdivovať ručnú prácu starých majstrov. Kasňové okná majú lepšiu tepelnú i zvukovú izoláciu ako moderné, plastové i drevené okná. Izolácia sa ešte zvyšuje kombináciou jednoduchého a izolačného skla. Kasňové okná v našej ponuke spĺňajú vysoké nároky dnešnej doby a zachovávajú pôvodný dizajn. Vyrábajú sa pôvodným postupom v kombinácii z modernými technológiami. Dokážeme vyrobiť napodobeninu (repliku) starých okien podľa vašich požiadaviek.

Kasňové okná - Salaj

Interiérové dvere Salaj

Dátum pridania: 24.8.2016

Interiérové dvere Interiérové dvere prispôsobíme ostatným prvkom bývania. Ich dizajn a povrchová úprava môže byť ladená v duchu vchodových dverí a okenných rámov. Vyrábajú sa zo štvorvrstvového predýhovaného masívu smrek, meranti, dub, buk, jelša, čerešňa, javor. Akékoľvek dvere na želanie Sme atypické stolárstvo. Tvar, veľkosť a celkové prevedenie dverí prispôsobíme vašim individuálnym želaniam. Pri navrhovaní dverí vám radi poradíme a vyrobíme akýkoľvek, tvar ktorý je možné vyrobiť.

Interiérové dvere Salaj

Zimné záhrady Salaj

Dátum pridania: 24.8.2016

Zimná záhrada je zasklená konštrukcia pričlenená k budove. Pri vhodnom zakomponovaní zimná záhrada harmonicky dotvára objekt. Plní obytnú a estetickú funkciu, t.j. rozširuje obytný priestor domu a zlepšuje kontakt človeka s prírodou. Pri vhodnom zakomponovaní zimná záhrada harmonicky dotvára objekt. Plní obytnú a estetickú funkciu, t.j. rozširuje obytný priestor domu a zlepšuje kontakt človeka s prírodou. Nosná konštrukcia našich zimných záhrad je vyrobená z lepených hranolov a výplne sa skladajú z okien, presklených stien HS Portálov, PSK portálov, zalamovacích dverí alebo terasových dverí. Strešná konštrukcia je vyrobená z lepených hranolov a hliníkového profilu, ktorý sa montuje na konštrukciu z exteriéru. Používame systém LARA od GUTTMANA. Tento systém zahŕňa aj kompletnú ponuku doplnkov (ríny, zvody, rôzne prekrytia a napojenia zimnej záhrady k domu). Na zastrešenie používame sklenené výplne. Je to kombinácia bezpečnostného VSG skla a kaleného skla s možnosťou použitia špeciálneho antireflexného skla, ktoré zabraňuje prehrievaniu interiéru v letných mesiacoch.

Zimné záhrady Salaj

Drásané okná a dvere Salaj

Dátum pridania: 24.8.2016

O drásané okná je v zahraničí čoraz väčší záujem Drásané eurookná pôsobia starobylo, historicky, viac prírodne. V zahraničí je o tento typ okien veľký záujem. V Európe napríklad v Anglicku, Taliansku, Rakúsku alebo Nemecku. Rakúšania napríklad na Slovensku už roky kupujú staré drevené trámy, ktoré napília, vydrásajú a z tohto dreva robia podlahy, nábytok, rôzne drásané skrine, komody. Dokonca imitujú dierky po červotočoch, drevo opaľujú. Týmto špecialitám sa venujú predovšetkým menšie dizajnérske firmy, ktoré sa dokážu kvalitne venovať imidžovým prvkom v dizajne. Drásané okná sú zaujímavé tým, že z technického hľadiska zodpovedajú všetkým parametrom klasických eurookien, ale imidžovo sa svojou dizajnovou štruktúrou hodia predovšetkým na zrubové domy, chalupy, štýlové reštaurácie alebo rôzne imidžové interiéry. Na povrchovú úpravu drásaných okien sa nepoužíva klasický náter ako pri klasických eurooknách, ale používame buď olejovanie alebo HK lazúry značky REMMERS. Takéto povrchová úprava zabezpečí, že drásané drevo sa nikdy nebude lúpať a dlhodobo si zachová svoj imidžový vzhľad. Povrchovú úpravu odporúčame približne každých sedem rokov obnoviť.

Drásané okná a dvere Salaj

MFP Canon i-SENSYS MF411dw

Dátum pridania: 24.8.2016

MFP Canon i-SENSYS MF411dw Monochromatické multifunkčné laserové zariadenie formátu A4 s 3-ročnou zárukou. TYP:Monochromatické laserové multifunkčné zariadenie Dostupné funkcie:Tlač, kopírovanie a skenovanie TLAČIAREŇ: Rýchlosť tlače:Jednostranná tlač: až 33 str./min (A4) Obojstranná tlač: až 16,8 obr./min (A4) Metóda tlače:Čiernobiela tlač laserovým lúčom Kvalita tlače:Až 1 200 x 1 200 dpi Rozlíšenie tlače:600 x 600 dpi Čas vytlačenia prvého výtlačku:Približne: 6,3 sekundy alebo menej Obojstranná tlač:automatická Jazyky tlačiarne:UFRII, PCL 5e1, PCL6, Adobe PostScript Písma:45 písiem PCL 136 písiem PostScript Okraje tlače:5 mm hore, dole, vľavo a vpravo 10 mm hore, dole, vľavo a vpravo (obálka) Režim šetrenia tonera: Áno Rozšírené funkcie tlače: zabezpečená tlač Tlač z pamäťového kľúča: USB (JPEG/TIFF/PDF) KOPÍRKA: Rýchlosť kopírovania:Jednostranná tlač: až 33 str./min (A4) Obojstranná tlač: až 16,8 obr./min (A4) Čas vytvorenia prvej kópie (FCOT):Pribl. 10 sekúnd alebo menej Rozlíšenie kópie:Až 600 x 600 dpi Režimy kopírovania:Text/fotografia, Text/fotografia (kvalitná), Fotografia, Text Obojstranné kopírovanie:Obojstranné na obojstranné (automatické) Viacnásobná kópia:Až 999 kópií Zmenšenie/Zväčšenie:25 – 400 % v 1 % prírastkoch Ostatné funkcie:Vymazanie rámu, Koláž, 2 na 1, 4 na 1, Kopírovanie identifikačnej karty SKENER:Farebne Rozlíšenie skenovania:Optické: až 600 x 600 dpi Zdokonalené: až 9600 x 9600 dpi Rýchlosť skenovania: Jednostranne čiernobielo: 33 obr./min (300 x 600 dpi) Jednostranne farebne: 11 obr./min (300 x 300 dpi) Obojstranne čiernobielo: 13 obr./min (300 x 600 dpi) Obojstranne farebne: 7 obr./min (300 x 300 dpi) Farebná hĺbka skenovania:24 bitov/24 bitov (vstup/výstup) Odtiene sivej:256 úrovní Kompatibilita:TWAIN, WIA Max. šírka skenovania:216 mm MANIPULÁCIA S MÉDIAMI: Plochý skener a automatický podávač dokumentov (DADF) Vstup papiera (štandardný):250-hárková kazeta 50-hárkový univerzálny zásobník 50-hárkový DADF Vstup papiera (voliteľný):500-hárková kazeta Výstup papiera:150-hárkový Typy médií:Obyčajný papier, recyklovaný papier, hrubý papier, štítok, pohľadnica, obálka Typ rozhrania:Vysokorýchlostné USB 2.0, 10BASE-T/100BASE-TX/1000Base-T, bezdrôtové rozhranie 802.11b/g/n, priame bezdrôtové pripojenie VŠEOBECNÉ FUNKCIE: Odporúčaný mesačný objem tlače:750 až 3 000 strán za mesiac Cyklus zaťaženia:Max. 50 000 strán za mesiac¹ Pamäť:1 GB Ovládací panel:8,9 cm farebná dotyková obrazovka LCD Rozmery so zásobníkmi (Š x H x V):390 mm x 473 mm x 431 mm Priestor pre inštaláciu (Š x H x V):590 mm x 1 182 mm x 795 mm Hmotnosť:Pribl. 19 kg Prevádzkové prostredie:Teplota: 10 až 30 ºC (50 až 86 ºF) Vlhkosť 20 až 80 % RH (bez kondenzácie) Zdroj napájania:220 – 240 V (±10 %), 50/60 Hz (±2 Hz)

MFP Canon i-SENSYS MF411dw

MFP OKI MB770 dfn fax

Dátum pridania: 24.8.2016

MFP OKI MB770 dfn fax Multifunkčé zariadenie A4,tlač,kopírovanie,skenovanie a fax Technológia tlače:Laser/ LED Skutočné rozlíšenie (MFP):600x600 Duplex - automatická obojstranná tlač:áno Maximálny formát tlače:A4 Automatický podávač dokumentov (ADF):áno Fax:áno Typ skenera:Plochý Maximálna rýchlosť tlače (A4 za min.):52 Rozhranie MFP :USB+LAN Farebná tlač:nie Zvyšuje efektivitu podnikania. Typická spotreba v zapnutom stave:870 W Maximálne rozlíšenie tlače:1 200 DPI Vstupný zásobník:530 ks Výstupný zásobník:500 ks Displej:Dotykový Maximálne mesačné zaťaženie:200 000 str./mesiac Hlučnosť:58 dB Rozmery: Hĺbka:522 mm Šírka:564 mm Výška:811 mm V cene je zahrnutý recyklačný poplatok vo výške 1,77 € bez DPH.

MFP OKI MB770 dfn fax

Spoločenské šaty Katleen pre moletky

Dátum pridania: 24.8.2016

Prestížny dámsky salón KATLEEN Prestížny dámsky salón KATLEEN je zameraný na požičovňu a predaj spoločenských a plesových šiat. KATLEEN som založila v roku 2010. Za toto obdobie si salón stihol získať veľké množstvo spokojných zákazníčok a to nielen z Nitry a širokého okolia. Moju prácu a modely šiat poznajú a vyhľadávajú dámy z celého Slovenska. V salóne nájdete veľkosti od najmenších dámskych, až po nadrozmerné veľkosti. Pravidelne organizujem sezónne výpredaje, prostredníctvom ktorých majú dámy možnosť zakúpiť si šaty za zvýhodnené ceny. Motto salónu KATLEEN „Krásna a spokojná zákazníčka v modeli šiat od KATLEEN je najlepšia reklama“.

Spoločenské šaty Katleen pre moletky

Katleen - spoločenské šaty

Dátum pridania: 24.8.2016

Spoločenské šaty a plesové šaty Plesové šaty extravagantné, elegantné, romantické či sexi. Dlhé aj krátke plesové šaty. Všetky veľkosti spoločenských šiat. Pre moletky aj XXL. Luxusné materiály: čipka, hodváb, satén. Nádherné žiariace farby. Vždy nové modely. Nechajte si poradiť a zažiarite v nich na svadbe, stužkovej alebo plese v krásnych spoločenských, koktailových alebo plesových šatách. V salóne nájdete veľkosti od najmenších dámskych, až po nadrozmerné veľkosti. Pravidelne organizujem sezónne výpredaje, prostredníctvom ktorých majú dámy možnosť zakúpiť si šaty za zvýhodnené ceny. Motto salónu KATLEEN „Krásna a spokojná zákazníčka v modeli šiat od KATLEEN je najlepšia reklama“.

Katleen - spoločenské šaty

Preklady rodných a sobášnych listov

Dátum pridania: 24.8.2016

Preklady textov Preklady textov do cudzích a z cudzích jazykov V našej agentúre prekladáme do a z viac ako 40 svetových jazykov. V prípade požiadavky vieme zabezpečiť preklad aj do neštandardných a menej používaných jazykov. úradné a súdne preklady / overené preklady preklady výpisov z registra trestov, potvrdenia o trvalom pobyte obyčajné preklady textov preklady dokumentov zo spoločenského života preklady dokumentov z právnej oblasti, rozsudky preklady spoločenských zmlúv, kontraktov a dohôd preklady odborných publikácií preklady návodov na obsluhu preklady dokumentov zo súkromnej a podnikateľskej oblasti preklady osvedčení o štátnej skúške, vysvedčení preklady študijných programov a výsledkov, potvrdení o návšteve školy preklady rodných a sobášnych listov preklady certifikátov, úradných dokumentov preklady uznesení a rozhodnutí preklady iných textov podľa požiadaviek

Preklady rodných a sobášnych listov

Korektúry prekladov

Dátum pridania: 24.8.2016

Korektúry prekladov vykonávame automaticky, patria medzi štandardy našej spolupráce V našej prekladateľskej a tlmočníckej agentúre vykonávame 3 úrovne korektúr: štandardné korektúry, ktoré sú súčasťou už samotného prekladu, druhotné korektúry, ktoré vykonáva ďalší profesionálny prekladateľ, a korektúry rodenými hovorcami. Korektúra je činnosť, ktorá sa u nás robí po každom preklade a štandardne by mala byť súčasťou už samotného prekladu. Prvotnú korektúru vykonáva samotný prekladateľ textu, súčasťou tejto korektúry je predovšetkým základná kontrola gramatiky, štylistiky, konzistentnosti a logiky preloženého textu. V prípade potreby sa robí aj druhá a tretia korektúra. Druhú korektúru vykonáva ďalší prekladateľ, ktorý ovláda obidva jazyky a vyzná sa v prekladanej problematike. Porovnáva sa pôvodný text a preložený text. Výrazne dbáme na kvalitu prekladu, za určité množstvo dodatočných opráv sa prekladateľovi v minulosti strhávala časť odmeny za preklad. V posledných rokoch máme vyprofilovanú skupinu kvalitných a spoľahlivých prekladateľov, ktorí stavajú predovšetkým na odbornosti, skúsenostiach z praxe a svoju prácu robia profesionálne a precízne.

Korektúry prekladov

Kytice pre deti

Dátum pridania: 24.8.2016

Doručujeme s venovaním v cene! Rozvoz v Nitre zdarma. O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Kompletnú ponuku našich kytíc nájdete na: eshop.bbdesign.s Naše predajne sa nachádzajú: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Red House predajňa kvetov vedľa OBI

Kytice pre deti

Gratulačné kytice pre mužov

Dátum pridania: 24.8.2016

O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... V Nitre doprava zadarmo! Všetky dostupné kytice nájdete na: http://eshop.bbdesign.sk/ Naše predajne nájdete: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Predajňa Red House vedľa OBI

Gratulačné kytice pre mužov

Svadobné kytice - bbdesign

Dátum pridania: 24.8.2016

Doručujeme s venovaním už v cene! O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Ponuku všetkých kytíc nájdete na: http://eshop.bbdesign.sk/ Naše predajne sa nachádzajú: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Predajňa Red House

Svadobné kytice - bbdesign

BB design kytice

Dátum pridania: 24.8.2016

Doručovanie s venovaním v cene. O spoločnosti BB design BB design, táto už dnes popredná značka na slovenskom trhu v sebe ukrýva meno Ing. Beáty Bačinskej, ktorá vniesla dušu i charakter celému fungovaniu firmy. V roku 1995 ukončila štúdium záhradnej architektúry na Vysokej škole v Lednici na Morave. Štúdium, ale najmä praktické zručnosti nadobúdala na rôznych zahraničných pobytoch - v botanickej záhrade v Strassburgu, vo firmách zaoberajúcich sa projekciou a realizáciou sadových úprav v Holandsku, Nemecku, Francúzsku... Ste zvedaví, aké kytice ponúkame? Všetko sa dozviete na: http://eshop.bbdesign.sk/ Naše predajne nájdete na: OC Centro Nitra OC Galéria Tesco Nitra Predajňa Red House Nitra vedľa OBI

BB design kytice

Reality Spišská Nová Ves

Dátum pridania: 23.8.2016

Okrem realitných služieb renomovanej kancelárie CONEXIA reality vám poskytujeme i ďalšie služby ako: prepis plynu, elektriny, vody, zabezpečenie sťahovania, výberové konanie na stavebnú firmu pre prípadnú rekonštrukciu , výpočet prevádzkových nákladov nehnuteľnosti a tiež geodetické služby.

Reality Spišská Nová Ves

S reduktou FIT chudnete s radosťou!

Dátum pridania: 23.8.2016

Obsahuje dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky, vlákninu pre trávenie, má výbornú chuť a obsahuje cenný proteín. Dodáva pocit nasýtenia aj na niekoľko hodín. V ponuke ich máme v troch príchutiach (jahodovú, čokoládovú a vanilkovú).

S reduktou FIT chudnete s radosťou!

Odstránte nahromadenú vodu z tela!

Dátum pridania: 23.8.2016

Žihľava plus praslička roľná s vitamínom C, 300tbl podporuje správnu funkciu obličiek, odstraňuje nahromadenú vodu z tela, ktorá vedie k zaťaženiu väziva a tkaniva. Vitamín C, prispieva k normálnej tvorbe kolagénu a je prínosom pre funkciu cievneho systému ako aj pre posilnenie imunitného systému.

Odstránte nahromadenú vodu z tela!

Máte problémy s prostatou? Vyriešte ich!

Dátum pridania: 23.8.2016

Tekvicové jadierka so Štajerska - pre zdravú prostatu a močový mechúr, znižujú vysoký krvný tlak. Sú bohaté na cucurbitacíny, zinok, horčík, fosfor, mangán, meď, vápnik, železo, vitamíny A, B, D, E, ale aj esenciálne mastné kyseliny omega 3 a 6 či aminokyseliny.

Máte problémy s prostatou? Vyriešte ich!
Inzeráty 1-20 z 872

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Potrebujete sa zbaviť starého auta, chladničky alebo chcete kúpiť nový dom či byt? Bezplatne inzerujte v sekcii Inzercia na stránkach mesta Dobšiná a váš inzerát sa automaticky zadarmo zobrazí aj na regionálnych portáloch Virtualne.sk.

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Dobšiná-Brdárka, Dedinky, Hnilec, Gočovo, Mlynky, Nižná Slaná, Stratená

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať:
  • nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií
  • komerčné inzeráty, ktoré neboli pridané ako spoplatnené
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt O nás Reklama Podmienky použitia
lang